×

Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 897

 

Amicus Verus - tikras draugas!


 Kelionių agentūra „Amicus Verus“ teikia turizmo paslaugas jau nuo 1997 metų. Išvertus iš lotynų kalbos, „Amicus Verus“ reiškia – tikras draugas. Įmonės pavadinimas patvirtina įmonės darbuotojų požiūrį į klientą.

Ilgas darbo ir pastangų kelias turi teigiamų rezultatų. 2013 metais „Amicus Verus“ buvo išrinkta tarp „Stipriausių Lietuvoje 2013“ įmonių.

Sertifikatas pažymi, kad mes turime aukštą mokumo reitingą (tokių įmonių Lietuvoje tik 3%). Mes prisidedame prie geresnės ekonominės padėties Lietuvoje siūlydami Jums įvairiausius kelionių bei aviabilietų pasiūlymus.

 

 

sertifikatasstipriausiu clipped rev 2      pazymejimas 

 


 

DSC02932

 

Mūsų kolektyvas - ilgą darbo patirtį turintys kelionių ekspertai, kurie Jums pasiūlys:

  • Geriausius aviabilietų pasiūlymus bendradarbiaujant su pasaulyje viena garsiausių aviabilietų sistema „Amadeus“, kuri leidžia mums bendrauti tiesiogiai su pagrindinėmis didžiosiomis aviakompanijomis;
  • Kelionių, apgyvendinimo variantus su „Novaturas“, „Tez Tour“ kelionių organizatoriais arba dėliojame atskirai (srydis + viešbutis + pervežimas) pagal Jūsų poreikius;
  • Vizas į Jūsų pasirinktas šalis (Rusija, Baltarusija, Kinija ir t.t.);
  • Draudimo paslaugas;
  • Parkavimas oro uostuose arba automobilio nuoma, bet kurioje pasaulio šalyje.

Mes garantuojame malonų aptarnavimą, bendradarbiavimą, teisingą informaciją, profesionalų požiūrį į darbą ir į Jus. Nebevarkite ieškodami geriausių pasiūlymų internete, kreipkitės į mus ir pamirškite savo atostogų rūpesčius.

 

„Amicus Verus“ – tikrai patikimas kelionių partneris!  

 

užklausos